הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

קרן ההון סיכון Israel Biotech Fund גייסה 112 מיליון דולר
06.04.21
הקרן מתמקדת בהשקעה ובהקמה של חברות ביוטק ופארמה ישראליות. לפני כמה חודשים היא זכתה במכרז של הרשות לחדשנות להקמת מעבדה בתחום בינה מלאכותית ופארמה ביחד עם השותפים פייזר, אסטרהזניקה, מרק, טבע ואמזון.
 
קרן ההון סיכון Israel Biotech Fund שהוקמה ע״י ד״ר דויד סידרנסקי, ד״ר יובל קבילי ועידו צאירי השלימה גיוס של 112 מיליון דולר לקרן השנייה שלה. הקרן מתמקדת בהשקעה ובהקמה של חברות ביוטק ופארמה ישראליות. בין המשקיעים העיקריים בקרן השנייה, הראל ביטוח, ענקית הפארמה BMS, וקרן CBG.
 
הקרן השנייה תמשיך להיעזר בקבוצת היועצים הבינלאומית שהקימה Israel Biotech Fund, ביניהם, ד"ר סול בארר, מייסד חברת הביוטק סלג׳ן ויו"ר טבע, וג׳ף קינדלר, המנכ״ל לשעבר של חברת התרופות פייזר.

 

 

 

מאת: מאיר אורבך

 


 

  

 

 


 


הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007