הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הגורמים לתמותה בארה"ב בשנת 2020 / ה- WHO על Ivermectin
06.04.21

COVID-19 מדורגת כגורם השלישי לתמותה בארה"ב בשנת 2020, כך עולה מסקירת תעודות הפטירה האמריקאיות שפורסמה ב- MMWR.

 

COVID-19 תועדה כגורם המוות ב- 345,000 תעודות פטירה – כאשר לפניה, מחלות לב (690,000) וסרטן (598,000). בין השנים 2019 עד 2020, שיעור התמותה המתוקנן לגיל עלה ב- 16%, בארה"ב.

 

ה- WHO על Ivermectin: Ivermectin צריכה לשמש לטיפול ב-COVID-19 במסגרתם של מחקרים קליניים בלבד, כך על פי הנחיות חדשות שפורסמו על ידי ה- World Health Organization.

 

ה- WHO מציין כי הראיות בנוגע ליעילות התרופה לטיפול בקורונה אינן חד משמעיות.

 

 

 

 


 


הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007