הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA מזהיר כי Lamotrigine עשויה להגביר את הסיכון להפרעות בקצב הלב
06.04.21

ה- FDA מזהיר כי lamotrigine (Lamictal) עשויה להגביר את הסיכון להפרעות בקצב הלב. הארגון מבקש כעת מהחברות המייצרות חסמי תעלות נתרן לערוך מחקרי בטיחות שיעריכו סיכון דומה.

 

האזהרה מתפרסמת בעקבות תוצאותיו של מחקר in vitro שנערך לאחר דיווחים על בדיקות א.ק.ג אבנורמאליות, אירועים של דום לב, אובדן הכרה ותופעות לוואי אחרות. עלון התרופה עודכן בנושא בשנת 2020.

 

על המטפלים לבחון האם הסיכונים הלבבים עולים על יתרונות הטיפול בתרופה עבור מטופלים עם רקע לבבי. אין להפסיק ליטול את התרופה טרם התייעצות עם הרופא המטפל. יש לפנות בהקדם לרופא במקרים של הופעת סימפטומים כגון התעלפויות, קצב לב מהיר או איטי, או קוצר נשימה.

 

 

 

 

  

 

 


 


הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007