הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

"אנחנו במדרון חלקלק אל עבר רפובליקת בננות"
23.02.21

בכירי עורכי הדין הזהירו בפורום Dun’s 100 מפני ההתקפות על מערכת המשפט; רובם הסכימו שיש צורך להנהיג מודל היברידי שיאפשר לעוה"ד גם לעבוד מהבית חלק מהזמן; ודירוג המשרדים המובילים ל־2021 נותר כמעט ללא שינוי בעשירייה הראשונה.

 

דירוג משרדי עורכי הדין המובילים של Dun’s 100 התפרסם אתמול כאשר העשירייה הפותחת נותרה כמעט ללא שינוי, זאת למעט משרד גרוס ושות' שנכנס למקום העשירי על חשבון משרד ש.הורוביץ ושות' שנדחק למקום ה־11.

 

"משבר הקורונה נתן אותותיו גם בענף עריכת הדין והציב בפניו אתגרים רבים. תקופת המשבר היוותה קרקע פורייה להמשך מיזוגים רבים בענף, ונראה כי מגמה זו רק תלך ותגבר", אמרה אפרת שגב, סמנכ"לית דאטה ואנליזה בדן אנד ברדסטריט. "בצל משבר הקורונה נדרשו המשרדים לספק מענה מהיר, בהתחשב בהיבטים הרגולטוריים השונים ובסוגיות מהותיות הנוגעות לדיני עבודה, חיסונים, והשינויים התכופים העוברים על המשק בשנה האחרונה", אמרה.

 

 

 

 מאת: מעין מנלה

 

 

 

 

 

 
 

  

 

 


 


הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007