הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

התחלואה בקורונה באפריקה
23.02.21

 

מחקרים חדשים בחנו את התחלואה בקורונה ביבשת אפריקה. במסגרת המחקר שפורסם בכתב העת BMJ, נאספו דגימות מהלוע מכמעט 400 איש שנפטרו בזמביה בין החודשים יוני-ספטמבר 2020. 16%-19% מהנפטרים נמצאו חיוביים לקורונה, זאת בהתאם לסף הנגיפי שהוגדר לבדיקה. שלושה-רבעים ממקרי התמותה מקורונה אירעו במסגרת הקהילה ואף אחד מהנפטרים לא נבדק לקורונה טרם מותו.

 

כ-10% ממקרי המוות אירעו בקרב ילדים.

 

החוקרים ציינו כי שחפת, תת תזונה ו- HIV/AIDS היו נפוצים וסיכמו: "קיים נרטיב כי הקורונה התפשטה באפריקה, התחלואה השפיעה קשות על זמביה. היעדר המידע נובע ברובו ממיעוט הבדיקות ולא משכיחות נמוכה של תחלואה."

 

 

 

 

 

 

 
 

  

 

 


 


הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007