הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

תרסיס תוך אפי למניעת קורונה?
23.02.21

 

תרסיס תוך אפי המכיל פפטיד מהונדס גנטית הצליח למנוע מחמוסים להדבק בנגיף SARS-CoV-2. כך מפרסם כתב העת Science.

 

החוקרים פיתחו lipopeptide המסוגל למנוע מנגיף קורונה להצמד לתאי המאכסן. 12 חמוסים טופלו בתרסיס התוך אפי או בתרסיס דמה, מדי יום למשך יומיים, ולאחר מכן שוכנו יחד עם חמוסים חיוביים לנגיף למשך 24 שעות.

 

אף אחד מהחמוסים מקבוצת המחקר לא נדבק בנגיף, בעוד שכל החמוסים מקבוצת הביקורת חלו.

 

החוקרים סיכמו כי הטיפול עשוי להוות טיפול פרופילקטי טרום חשיפתי או כטיפול מוקדם מייד לאחר החשיפה, למניעת תחלואה בנגיף בקרב בני אדם.

 

 

 

 

 
 

  

 

 


 


הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007