הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

אימוני כוח בעצימות גבוהה אינם מועילים לטיפול בדלקת מפרקים של הברך
23.02.21

 

אימוני כוח בעצימות גבוהה אינם יעילים יותר מאימוני כוח בעצימות נמוכה, או מהנחיות לאורך חיים בריא, לטיפול בדלקת מפרקים של הברך בקרב מבוגרים, אלו ממצאיו של מחקר חדש שפורסם בכתב העת JAMA.

 

כ-400 מבוגרים מגיל 50 ומעלה עם דלקת מפרקים של ברך, חולקו באופן אקראי לביצוע אימוני כוח בעצימות גבוהה, בעצימות נמוכה, או לפגישה בה הונחו לאורך חיים בריא, למשך 18 חודשים. האימונים נערכו שלוש פעמים בשבוע למשך שעה.

 

לאחר 18 חודשים, לא נצפו כל הבדלים מובהקים סטטיסטית בין הקבוצות במונחים של הפחתה בדיווח העצמי על כאבים, או בכוח הכיפוף של מפרק הברך בהליכה, שתי מטרות המחקר העיקריות.

 

 

 

 

 

 

 
 

  

 

 


 


הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007