הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

שימוש בשתי מסיכות?
18.02.21

לבישת מסיכת בד מעל מסיכה כירורגית – או קשירת קשר במסיכה הכירורגית מעל האוזן על מנת להדק את המסיכה – משפרים את התאמת המסיכה ועשויים להפחית את ההדבקה בנגיף קורונה, אלו מסקנותיו של מחקר חדש שפורסם ב- MMWR.

 

החוקרים מצאו כי מסיכה רגילה ללא קשר חוסמת 42% מהחלקיקים הנפלטים משיעול. מסיכת בד בלבד חסמה 44%, אך מסיכת בד שנלבשה מעל מסיכה כירורגית חסמה 93% מהחלקיקים.

 

ניסוי נפרד שבחן 10 שילובי מסיכות שונים מצא כי החשיפה הנמוכה ביותר התרחשה כאשר הן מקור ההדבקה והן הנחשף לבשו מסיכת בד מעל למסיכה הכירורגית או כאשר המסיכה הכירורגית הותאמה באמצעות קשר מעל לאוזן.

 

 

 

 
 

 

 

 
 

  

 

 


 


הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007