הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מהו מקורו של נגיף קורונה?
18.02.21

צוות חוקרים של ה- World Health Organization בוחן את מקורו של ה- SARS-CoV-2 בווהאן, סין. הצוות מציין כי מקורו של הנגיף הינו ככול הנראה מחיה וכי אין זה סביר שמקורו בתאונת מעבדה.

 

כל הבדיקות שנערכו עד כה לאיתור מקורו של הנגיף מצביעות על מקור טבעי. ייתכן כי מקור הנגיף בעטלף, וכי הוא עבר דרך מאכסן אחר ממחלקת היונקים טרם הדביק בני אדם.

 

צוות החוקרים מתמקד כעת במספר מדינות מדרום מזרח אסיה אשר ייתכן וסיפקו חיות מאכל לשווקים בווהאן, שם תועדה ההתפרצות לראשונה.

 

דיווחים שונים מעידים כי SARS-CoV-2 נמצא בקרב עטלפים בתאילנד וכי נוגדנים נגד הנגיף נמצאו בקרב עטלפים ופנגולינים במדינה.

 

 

 

 

 

 

 
 

  

 

 


 


הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007