הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

COVID-19: הנחיות לטיפול ב- Remdesivir
18.02.21

ה- American College of Physician מפרסם המלצות חדשות בנוגע לטיפול ב- Remdesivir. ההנחיות החדשות מציינות כעת כי אין להתחיל לטפל ב- Remdesivir בחולי קורונה מאושפזים הזקוקים להנשמה מלאכותית או ל- extracorporeal membrane oxygenation (ECMO) היות והקבוצות הללו עברו ככול הנראה מהשלב הויראלי לשלב הדלקתי של המחלה.

 

הקבוצה אף מציינת כי ניתן לשקול מתן טיפול של חמישה ימים ב- remdesivir, לחולים מאושפזים שאינם זקוקים להנשמה מלאכותית או ECMO.

 

אין להמשיך טיפול ב- remdesivir למשך 10 ימים בקרב חולים הזקוקים להנשמה מלאכותית או ECMO ושהחלו טיפול בן חמישה ימים בתרופה.

 

 

 

 
 

 

 

 
 

  

 

 


 


הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007