הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

כדי לנצח סופית את הקורונה צריך לעשות מאמץ אחרון
07.01.21

העלייה התלולה בתחלוא מחייבת אותנו לעשות מעשה שתביא להורדת התחלואה הקשה • רגע לפני שהחיסונים משפיעים על התחלואה אסור לנו להיות שאננים.

 

הנה תובנה. מגפת הקורונה מאופיינת בשידורים חוזרים של אותה התוכנית. ובימים אלו אנחנו שוב בשידור חוזר. איך נראים השידורים החוזרים? תלוי מאיזו נקודת מבט מסתכלים, ומה גרסת הבמאי.

 

בהתחלה אנחנו רואים שבאוכלוסייה הכללית המספרים מתחילים לטפס. אנשים מתחילים לצקצק בדאגה וגם לייצר תחזיות מאיימות יותר או פחות. מקדם ההדבקה עולה, מתקרב ל-1 ו... לפני ששמנו לב הוא עובר את ה-1. ואז מספרי המאומתים מתחילים לשנות קידומות והמילה סגר מתחילה לרחף באוויר. במקביל, הרוחות במדינה זועפות ומבקרות כל החלטה על מגבלות כאשר לכל הפעלת מגבלה יש מחיר יקר ולובי שמתנגד. והיענות הציבור למגבלות ההדרגתיות ולהנחיות הולכת ופוחתת.

 
מאת: דר' ענת אנגל
 
 
 
 
 


 

 

 

 


 


הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007