הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

אלדוסטרוניזם ראשוני לרוב לא נבדק בקרב מטופלים עם יתר לחץ דם לא מאוזן
07.01.21

מטופלים עם יתר לחץ דם קשה לאיזון לרוב אינם נבדקים להימצאות אלדוסטרוניזם ראשוני, וזאת למרות ההנחיות הממליצות על כך.

 

במחקר נבדקו 270 אלף איש עם יתר לחץ דם עמיד לטיפול, וזאת למרות טיפול בשלוש תרופות להורדת לחץ הדם או בארבע תרופות מסוגים שונים.

 

לאורך חציון של 3.3 שנים, רק 1.6% מהנבדקים עבר בירור לאלדוסטרוניזם ראשוני. נצפה סיכוי גבוה יותר כי מטופלים עם רמות גבוהות של אשלגן יעברו בירור לאלדוסטרוניזם ראשוני. אך גם בקרב קבוצה זו בירור שכזה נערך בשכיחות נמוכה.

 
 
 
 


 

 

 

 


 


הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007