הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הנחיות חדשות לדיאטה אינן מחמירות את הגבלת צריכת הסוכר והאלכוהול
07.01.21

הממשל האמריקאי פרסם הנחיות חדשות לדיאטה שאינן ממליצות על החמרת ההגבלות על צריכת הסוכר והאלכוהול, וזאת בניגוד להמלצותיה של הוועדה המייעצת מהקיץ שעבר.

 

הועדה המליצה כי אנשים הצורכים אלכוהול יגבילו את הצריכה למשקה אלכוהולי אחד ביום, אך ההנחיות החדשות עולות בקנה אחד עם הקווים המנחים שפורסמו לפני חמש שנים – הגבלת הצריכה למשקה אחד ביום לנשים, ושני משקאות לגברים.

 

הועדה המייעצת אף המליצה כי סוכרים מוספים יהוו פחות מ-6% מצריכת האנרגיה, אך ההנחיות החדשות שוב תומכות בקווים המנחים הישנים הממליצים כי הללו יהוו פחות מ-10%.

 

ההנחיות החדשות אף מדגישות כי ילדים עד גיל שנתיים אינם צריכים לצרוך סוכרים מוספים.

 
 
 
 


 

 

 

 


 


הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007