הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

שימוש בסיגריות אלקטרוניות וסיגריות רגילות אינו טוב יותר משימוש בסיגריות רגילות בלבד
07.01.21

אנשים המשתמשים הן בסיגריות אלקטרוניות והן בסיגריות רגילות אינם מדגימים רמות טובות יותר של סמנים ביולוגיים קרדיווסקולאריים בהשוואה לאנשים המשתמשים בסיגריות רגילות בלבד.

 

במחקר השתתפו 7000 מבוגרים שדיווחו על היסטוריית העישון שלהם, וסיפקו דגימות שתן.

 

לאחר תיקנון למשתנים מרובים נמצא כי לא מעשנים ואנשים המשתמשים בסיגריות אלקטרוניות בלבד מדגימים רמות דומות של סמנים ביולוגיים לדלקת ולעקה חימצונית. משתמשים בשני סוגי הסיגריות ואלו שעישנו סיגריות רגילות בלבד הדגימו ריכוזים דומים, וגבוהים יותר בהשוואה לא מעשנים.

 
 
 
 


 

 

 

 


 


הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007