הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חשמל זורם מכפות ידיך
19.11.20

חוקרים בארצות הברית פיתחו שיטה להעניק תחושת מגע לגפיים תותבות, באמצעות גירוי ישיר של חוט השדרה.


בשנים האחרונות נכנסו לשימוש גפיים תותבות חכמות, שאפשר להפעיל בשליטה של המוח. החיסרון הגדול שלהן הוא חוסר תחושה בגפה עצמה, המגביל את היכולת לבצע באמצעותן פעולות עדינות.


כעת חוקרים מארצות הברית פיתחו דרך לאפשר לגפיים האלה לשדר תחושות למערכת העצבים, באמצעות שיטה קיימת לטיפול בכאבים דרך גירוי חשמלי של חוט השדרה. 

 

מאת: דניאלה אפלבלט

 

 


 


הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007