הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

החיסון של חברת מודרנה: יעילות וחיי מדף
19.11.20

החיסון המיועד לקורונה של חברת מודרנה הדגים יעילות של 94.5% בניתוח ביניים של מחקר קליני ב-phase 3, כך הודיעה החברה.

 

המחקר כלל יותר מ-30 אלף נבדקים אמריקאיים, בניתוח הבינים, חמישה מקרי קורונה אובחנו בנבדקים שקיבלו את שתי מנות החיסון, בהשוואה ל-90 מקרים בקרב נבדקים שקיבלו פלסבו. ניתוח שעסק בתחלואה חמורה לא מצא מקרי מחלה חמורים לאחר החיסון, זאת בהשוואה ל-11 מקרים בקרב המטופלים בפלסבו. ניטור המידע לא העלה כל חששות בטיחותיים.

 

יתר על כן, החברה מדווחת כי החיסון נותר יציב בטמפרטורה של 2-8 מעלות צלזיוס למשך 30 ימים, הטמפרטורה של מקרר בייתי טיפוסי. החיסון לא צפוי להיות זמין טרם 2021.

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007