הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

סטטינים מועילים למטופלים עם תוחלת חיים של לפחות שנתיים וחצי
19.11.20

בקרב מבוגרים בגילאים 50-75 קיימת סבירות גבוהה יותר כי טיפול בסטטינים יועיל לאלו עם תוחלת חיים של לפחות שנתיים וחצי. אלו מסקנותיו של מחקר חדש שפורסם בכתב העת JAMA.

 

החוקרים ניתחו את ממצאיהם של שמונה מחקרים אקראיים שבחנו טיפול בסטטינים למניעה ראשונית בקרב כ-65 אלף מבוגרים מעל לגיל 55 שנים בממוצע. הם העריכו כי יש לטפל במאה מבוגרים בגיל 50-75 ללא מחלה קרדיווסקולארית ידועה למשך שנתיים וחצי על מנת למנוע ארוע קרדיווסקולארי משמעותי אחד. עבור מטופלים עם תוחלת חיים קצרה משנתיים וחצי הנזקים הפוטנציאליים של הטיפול עשויים לעלות על היתרונות. הטיפול בסטטינים לא השפיע על הסיכון לתמותה.

 

 

לידיעה>>


 


הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007