הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הביקוש לטכנולוגיות בתחום הבריאות הזניק את עולם הטלה-רפואה
15.10.20
 

הרפואה הדיגיטלית - שמאפשרת למטופלים תקשורת ומעקב מרחוק מול הרופא - הפכה קריטית בסגר • ה-FDA כבר אישרה יותר מ-60 אלגוריתמים שונים של בינה מלאכותית לטיפול רפואי.

 

כאשר תחום הבריאות - כמו היבטים רבים אחרים של חיינו - נעשה דיגיטלי, יותר ויותר משקיעים מוצאים דרכים חדשות להרוויח מהחברות המעורבות במה שעשוי להיות עתיד הרפואה.

 

ההתעניינות המוגברת בהשקעה בתחום הבריאות הווירטואלית מגיעה בעקבות הקורונה, שגרמה האצה בשימוש בטלה-בריאות, אבל עוד לפני המגפה היו מספר מגמות שהגבירו את העניין בחברות הבריאות הדיגיטליות, כמו פערים דמוגרפיים, גידול באוכלוסייה, מספר גדל של אנשים מבוגרים ומערכות בריאות לא יעילות, אשר הגדילו את הצורך בשירותי בריאות אוטומטיים ופשוטים.

 

 

 

לכתבה>>

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007