הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- NIH מפרסם הנחיות לטיפול בקורונה
15.10.20

 

ה- National Institutes of Healthמעדכן את הנחיותיו לטיפול בקורונה.

 

להלן עיקרי הדברים:

 

  • ההמלצות לטיפול מפורטות על פי חומרת המחלה. לדוגמא, עבור חולי קורונה שאינם מאושפזים, או מאושפזים אך לא זקוקים לחמצן, לא קיימת המלצה על כל טיפול אנטי ויראלי או כזה המשנה את תפקוד מערכת החיסון והפאנל ממליץ נגד השימוש בדקסמתזון. עבור חולים המקבלים חמצן, אך שאינם זקוקים להנשמה מלאכותית, מומלץ הטיפול ברמדסיביר לבד או יחד עם דקסמתזון.
  • הולכות ומצטברות ראיות המעידות על הימשכות הסימפטומים לאחר ההחלמה מקורונה – כולל כאבי ראש, שינויים בראייה ובשמיעה, פגיעה בחוש הטעם והריח, פגיעה בזיכרון ופגיעה קוגניטיבית למשך עד שלושה חודשים, וזאת אף בחולים עם מחלה קלה.
  • פורסמו הנחיות לטיפול בחולי איידס עם קורונה, כמו גם לטיפול בסדציה וב- post-intensive care syndrome בקרב חולים שאושפזו בטיפול הנמרץ.

 

 

לידיעה>>

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007