הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

COVID-19: שיעורי התמותה בארה"ב
15.10.20

 

זוג מחקרים חדש שפורסם בכתב עת JAMA, שופך אור על נתוני התמותה מקורונה בארה"ב. המחקר הראשון מצא כי השיעורים הגבוהים נותרו בעינם גם בחודש ספטמבר, זאת בעוד שמספר מדינות אחרות הדגימו ירידה חדה. לדוגמא, מאמצע מאי ועד אמצע ספטמבר שיעורי התמותה בארה"ב עמדו על 37 פר אוכלוסיה של 100 אלף, אך באיטליה, שהדגימה שיעורי תמותה גבוהים בראשית האביב, השיעור עמד על 9 פר 100 אלף. המחקר השני מצא כי שיעור התמותה הכללי בארה"ב שהינו לרוב יציב משנה לשנה, היה גבוה ב-20% מהמצופה לחודשים מרץ עד אוגוסט 2020. רק שני שליש ממקרי המוות העודפים תועדו כקשורים לקורונה. אף על פי כן, צוין כי שאר המקרים עשויים היו להיות קשורים לתחלואה שלא תועדה.

 

 

 

למאמר>>

למאמר>>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007