הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

קורונה ותינוקות
15.10.20

 

מבין כמאה תינוקות שנולדו לאימהות חולות קורונה בעיר ניו יורק, רק שניים נמצאו באופן חד משמעי חיוביים למחלה – בעוד שהשאר נמצאו שליליים. אלו ממצאיו של מחקר רטרוספקטיבי שפורסם בכתב העת JAMA Pediatrics.

 

שני התינוקות החיוביים כלל לא פיתחו סימפטומים.

 

לא תועדו כל ראיות לתחלואה קלינית בקורונה באף אחד מהתינוקות, זאת למרות שמרביתם שהו עם האם, ואף ינקו (כאשר ננקטו אמצעי היגיינה לידיים ולחזה, והוקפד על השימוש במסכות פנים).

 

 

 

למאמר>>


 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007