הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

פאנל של ה-NIH מפרסם הנחיות לטיפול בחולי קורונה עם פלסמה מחולה שהחלים
10.9.20

הפאנל המנחה את הטיפול בקורונה של ה-NIH מציין כי אין כיום ראיות מספיקות על מנת להמליץ בעד או נגד השימוש בפלסמה מחולה שהחלים עבור הטיפול בקורונה, וכי הטיפול אינו צריך להיחשב כטיפול הסטנדרטי.

 

ה-FDA העניק אישור שימוש בחרום לטיפול.

 

”אין כיום כל מידע העולה ממחקרים מבוקרים ומתוכננים היטב המדגים את היעילות והבטיחות של פלסמה מחולה שהחלים לטיפול בנגיף קורונה", כך הצהיר הפאנל.

 

מחקר קליני מצא יתרון הישרדותי לאחר שבעה ימים עבור חולים שלא צונררו וטופלו בפלסמה עם טיטר נוגדנים גבוה בהשוואה לפלסמה עם טיטר נוגדנים נמוך.

 

 

 

 

 

 

 

לידיעה>>


 


 

 


 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007