הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה-WHO ממליץ על מתן קורטיקוסטרואידים לחולי קורונה קשים
10.9.20

ה-WHO ממליץ על מתן קורטיקוסטרואידים לחולי קורונה קשים

 

ה-WHO ממליץ על טיפול סיסטמי בקורטיקוסטרואידים לחולי קורונה קריטיים וקשים. ההנחיות עולות בקנה אחד עם תוצאותיהם של שלושה מחקרים ומטה-אנליזה אחת.

 

ה-WHO ממליץ על מתן של 6 מ"ג dexamethasone פומי או תוך ורידי מידי יום, או 50 מ"ג hydrocortisone תוך ורידי מידי שמונה שעות למשך 7-10 ימים, עבור החולים הקשים ביותר.

 

הארגון אף מציין כי קורטיקוסטרואידים אינם מיועדים לטיפול בחולים קלים היות וטיפול שכזה עשוי להעלות את הסיכון לתמותה בקרב אוכלוסיה זו.

 

המטה-אנליזה כללה שבעה מחקרים שהשוו טיפול בקורטיקוסטרואידים עם הטיפול המקובל או פלסבו בקרב 1700 חולים קריטיים. שיעור התמותה לאורך 28 ימים היה נמוך יותר בקרב החולים בקבוצת המחקר.

 

 

 

 

 

לידיעה>>


 


 

 


 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007