הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

COVID-19: תחלואה קלה וממושכת
28.7.20

מטופלים עם מחלת קורונה קלה עשויים לסבול מסימפטומים במשך שבועות, אלו ממצאיו של מחקר חדש שפורסם ב-MMWR. במחקר השתתפו 275 מבוגרים שסבלו מסימפטומים בעת שנבדקו, אך לא אושפזו. במהלך בדיקות שבוצעו 2-3 שבועות לאחר מכן, 35% ציינו כי הם עדיין סובלים מסימפטומים, במרבית המקרים – שיעול ועייפות.

 

אפילו בקרב חולים בגילאים 18-35 ללא רקע של מחלות כרוניות, 19% לא חזרו למצב הבריאות הרגיל שלהם. החוקרים סיכמו: "יש להתמקד באוכלוסיות העשויות שלא לתפוס כי מחלת הקורונה יכולה להיות חמורה וממושכת, כולל מבוגרים צעירים, והללו ללא מחלות רקע כרוניות".

 

 

לידיעה>>

 


 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007