הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

COVID-19: הנחיות לחזרה לבית הספר
28.7.20

הנחיות לחזרה לבית הספר: בשבוע שעבר עדכן ה-CDC את הנחיותיו לפתיחת בתי הספר מחדש בסתיו. בנוסף להמלצותיו לקיום ריחוק חברתי והיגיינת ידיים, הארגון אף ממליץ כי בתי הספר ינסו לשמור על התלמידים בקבוצות קטנות, וילמדו עם מורה קבוע בכל הימים. במקרה בו תלמיד או חבר בסגל ההוראה קיבל תשובה חיובית בבדיקת קורונה, כל שאר המשתתפים באותה קבוצת לימוד צריכים להישאר בביתם עד שיקבלו תוצאה שלילית בבדיקה.

 

בנוסף, ניתן דגש על שמירה של סביבה נקייה (לדוגמא ניקוי וחיטוי של משטחים בתדירות גבוהה), קבלת החלטות המתחשבות בסיכוי להפצת המחלה בסביבה, ולשימוש בבתי ספר לא פעילים או פעילים חלקית על מנת לדלל את כיתות הלימוד ולקיים ריחוק חברתי.

 

 

לידיעה>>

 


 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007