הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

COVID-19: ניסיון לשימוש בתרופות קיימות לטיפול במחלה
28.7.20

מועמדים פוטנציאליים לטיפול: הופעתו של נגיף הקורונה בשנת 2019 עוררה פנדמיה עולמית של תחלואה חמורה. פיתוחו של חיסון עשוי לארוך 12-18 חודשים, ולוח הזמנים לאישורם של טיפולים אנטי ויראליים חדשים עשוי לארוך מעל עשר שנים.

 

בניסיון לשימוש בתרופות קיימות על מנת להאיץ את פיתוחם של טיפולים חדשניים במחלת הקורונה, זיהו החוקרים כמאה מולקולות העשויות באופן פוטנציאלי לעכב את השכפול של הנגיף. הם ביצעו ניתוח מקיף שכלל כ-12 אלף מולקולות קטנות המאושרות על ידי ה-FDA, או המצויות בבדיקה במסגרתם של מחקרים קליניים. מבין הנ"ל הם המשיכו וזיהו 13 מולקולות העשויות להיות יעילות מספיק על מנת לעכב את שכפול הנגיף in vivo. ממצאיו של המחקר החדש פורסמו בכתב העת Nature.

 

 

לידיעה>>

 


 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007