הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

COVID-19: הדבקה סביב תקופת הלידה
28.7.20

נשים אשר נמצאו חיוביות לנגיף קורונה, וילדו, מדגימות סיכון נמוך להעברת הנגיף לילדיהן כאשר ננקטים אמצעי זהירות מתאימים. אלו מסקנותיו של מחקר חדש שפורסם בכתב העת The Lancet Child & Adolescent Medicine.

 

במחקר השתתפו כ-80 יילודים לאמהות שנמצאו חיוביות לנגיף קורונה בעת הלידה. כ-80% מהיילודים שהו בחדר אחד עם האם. האמהות לבשו מסכות כירורגיות כאשר נמצאו בסמיכות ליילוד, כמו גם שמרו על היגיינה של הידיים והחזה בעת ההנקה. אף אחד מהתינוקות לא נמצא חיובי לנגיף לאורך 14 ימי המעקב. החוקרים סיכמו: "לאור היתרונות של קשר מוקדם בין האם והיילוד, והתועלת שבהנקה, שהייה עם האם והנקה הינן בטוחות ויש לעודד אותן".

 

 

לידיעה>>

 


 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007