הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

טיפול הורמונאלי במנופאוזה והשפעתו על סרטן השד
28.7.20

שני מחקרים ארוכי טווח מראים תוצאות מעורבות בנוגע לשיעור ההימצאות והתמותה מסרטן השד לאחר טיפול הורמונאלי הניתן במנופאוזה.

 

לאחר חציון מעקב של 20 שנה אחר 27 אלף נשים במנופאוזה נמצאו הממצאים הבאים:

 

  • נשים עם רחם תקין בתחילת המחקר הדגימו שיעורי היארעות גבוהים יותר של סרטן השד (שיעור שנתי 0.45% בקרב המטופלות מול 0.36% בקרב המטופלות בפלסבו), אך ללא הבדל בשיעורי התמותה מסרטן השד.
  • נשים ללא רחם בתחילת המחקר הדגימו שיעורים נמוכים יותר של סרטן השד (שיעור שנתי 0.3% בקרב המטופלות מול 0.37% בקרב המטופלות בפלסבו), כמו גם שיעורים נמוכים יותר של תמותה מסרטן השד.

 

 

 

לידיעה>>

 


 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007