הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

לקצר את הדרך מהמעבדה למדף
25.6.20

מדענים ברחבי העולם מפרסמים מדי שנה מאות אלפי מחקרים חדשים – מרביתם נותרים בגדר רעיונות, ומקצתם מתורגמים להמצאות המשפיעות על חיינו.


העובדה שרעיון מסוים מתורגם למוצר ורעיון אחר לא – אינה קשורה בהכרח לאיכות הרעיון וההבטחה הטמונה בו, אלא גם לכמות המשאבים המוגבלת – בין אם מדובר במחסור בזמן, במכשור או בכסף.


בשנים האחרונות מתפתח תחום המחקר המכונה "מחקר תרגומי" – חוליה מחקרית שנועדה לגשר על התהום שבין הפרחת רעיון חדש לפיתוח יישום מסחרי המבוסס על אותו רעיון. באחרונה נודע כי "ידע", זרוע מסחור הקניין הרוחני של מכון ויצמן למדע, ו"דירפילד", חברה אמריקאית להשקעות בתחומי הבריאות, חברו יחדיו להשקת מיזם חדש של "מחקר תרגומי". במסגרת ההסכם בין החברות, תשקיע דירפילד בעשור הקרוב עד 130 מיליון דולר במימון ראשוני של המיזם המשותף באמצעות החברה "אורצ'רד אינוביישנס". 

 

 

 

לידיעה>>


 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007