הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

COVID-19: אסטרטגיות היציאה
25.6.20

סגר ובידוד חברתי צריכים להימשך לפחות 60 ימים על מנת להגביל את התפשטות התחלואה ב- COVID-19, ולסייע למנוע או לעכב גל שני של תחלואה, אשר עשוי להיות גדול יותר, כך מצא מחקר מודל שפורסם בכתב העת Nature Human Behavior.

 

אסטרטגיות המסיימות את הבידוד החברתי באופן הדרגתי – בניגוד לאופן פתאומי, מאפשרות לחלקים משמעותיים של האוכלוסייה לחזור לפעילות שגרתית – "דבר הבא לידי ביטוי תמיד בשיעור נמוך יותר של חולים ומתים," כך מסכמים החוקרים. הם מדגישים כי בדיקות וחקירות אפידמיולוגיות עדיין חיוניות על מנת להפחית את שיעורי ההדבקה.

 

יש לציין כי לאחרונה דווח כי 20% מכלל מקרי התחלואה ב- COVID-19 היו בארה"ב אף על פי שהמדינה אחראית רק ל-4.3% מאוכלוסיית העולם. 

 

 

 

 

לידיעה>>


 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007