הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- CDC מזהיר מפני מנינגוקוקוס עמיד ל- ciprofloxacin
25.6.20

ה- CDC מזהיר כי זוהה זן של Neisseria meningitidis המייצר beta-lactamase ועמיד ל- ciprofloxacin ופניצילין. בין השנים 2013 ו- 2020 זיהתה הסוכנות 33 מקרי תחלואה שנגרמו על ידי זנים בעלי הגן לעמידות לפניצילין. 11 מהמקרים הללו אשר דווחו ב- 2019-2020 היו עמידים אף ל- ciprofloxacin.

 

הסוכנות ממליצה על ביצוע בדיקות לעמידות מקרוביאלית לכל הזנים המנינגוקוקליים על מנת לבחון האם הם רגישים לפניצילין טרם החלפת הטיפול לפניצילין או אמפיצילין. במדינות בהן נמצאו פתוגנים עמידים ל-ciprofloxacin במהלך השנתיים האחרונות, יש לשקול ביצוע בדיקות רגישות טרם מתן טיפול פרופילקטי. אף על פי כן, אין על הבדיקות הללו לעכב את תחילת הטיפול הפרופילקטי ב- ciprofloxacin, rifampin, או ceftriaxone.

 

 

 

 

לידיעה>>


 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007