הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ההשפעה של COVID-19 על הביקורים בחדרי המיון בארה"ב עקב מצבים מסכני חיים
25.6.20

שיעור הביקורים בחדרי המיון בארה"ב עקב שלושה מצבים מסכני חיים פחת באופן מובהק במהלך 10 השבועות שלאחר ההכרזה על מצב חרום לאומי עקב COVID-19, זאת בהשוואה ל-10 השבועות שקדמו להכרזה, כך מדווחים החוקרים ב- MMWR.

 

על בסיס נתוני מעקב של ה-CDC מצאו החוקרים כי שיעור הביקורים עקב אוטם שריר הלב פחת ב-23%, שיעור הביקורים עקב שבץ פחת ב-20%, ושעור הביקורים עקב משבר היפרגליקמיה פחת ב-10%. הירידה המשמעותית בשיעור הביקורים עקב אוטם שריר הלב ושבץ נצפה בקרב מבוגרים מגיל 65 ומעלה.

 

החוקרים סיכמו: "תקשורת ברורה ותדירה בין הרשויות האמונות על בריאות הציבור וצוותי הרפואה והציבור עצמו נחוצה על מנת להבטיח את הטיפול במצבי חרום רפואיים. כמו כן יש להבטיח כי הציבור המגיע לחדרי המיון נוקט באמצעי הזהירות המומלצים למניעת זיהומים.".

 

 

 

לידיעה>>


 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007