הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חיסון לקורונה: תוצאות ביניים מעודדות לניסוי הקליני הראשון
21.05.20

חברת הביוטכנולוגיה האמריקאית Moderna (מודרנא) הודיעה על תוצאות ביניים מעודדות מניסוי קליני שלב 1 בחיסון שפיתחה נגד SARS-CoV-2, נגיף קורונה החדש. את הניסוי מנהל המכון הלאומי לאלרגיה ולמחלות זיהומיות של ארצות הברית (NIAID).

 

הניסוי נערך על קבוצה קטנה של מתנדבים בריאים ומטרתו לבדוק אם החיסון בטוח לשימוש. על פי הודעת החברה, אצל 45 מתנדבים שקיבלו את החיסון, הופיעו נוגדנים בדם תוך 15 יום, ולא זוהו אצלם תופעות לוואי מיוחדות. 35 מהמשתתפים בניסוי כבר קיבלו שתי מנות חיסון, בכמה מינונים, ואצל שמונה מהם בלבד נבדקה גם יעילות הנוגדנים, ונמצא כי הם הצליחו למנוע מהנגיף להדביק תאים בתרבית. רמות הנוגדנים בדמם של כל המתנדבים שחוסנו בשתי מנות היו זהות לאלו של אנשים שהחלימו מהמחלה, או גבוהות יותר. עם זאת, מודרנא לא דיווחה לאיזו רמת נוגדנים השוו את רמות הנוגדנים של המחוסנים, אף שבקרב מחלימים רמות הנוגדנים שונות מאדם לאדם ולעתים נמוכות ביותר.

 

 

לידיעה באתר מכון דוידסון >>

 

 

 מאת נעם לויתן

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007