הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

COVID-19: ההשפעות של ריחוק חברתי
21.05.20

השפעות של ריחוק חברתי: כל אחד משלושת הצעדים לריחוק חברתי שננקטו בגרמניה, הביא לירידה בשיעור מקרי ה- COVID19 שאובחנו, שבועיים לאחר יישומם. כך עולה ממחקר מודל קצר טווח שפורסם בכתב העת Science.

 

מבין שלושת המדדים - ברצף: ביטול אירועים גדולים, סגירת בתי הספר, ולבסוף - איסור יצירת קשר וסגירת חנויות לא חיוניות - רק השלישי בלם את הצמיחה האקספוננציאלית של המגיפה. הכותבים מסכמים, "הסרת ההגבלות באופן לא זהיר, תביא במהירות לצמיחה מעריכית מחודשת ו ... אנו צפויים להיות עיוורים למצב המחמיר במשך כמעט שבועיים שבהם ... ההדבקה תתרחש ללא שליטה."

 

 

לידיעה >>

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007