הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

COVID-19: Pulmonary Arterial Thrombosis
21.05.20

Pulmonary arterial thrombosis: במחקר מבוסס נתיחות לאחר המוות, שכלל 11 נפטרים מ- COVID-19  מאוסטריה, "הממצא הבולט והבלתי צפוי היה חסימה של עורקי ריאה על ידי משקע טרומבוטי שאובחן ברמה המקרוסקופית וגם ברמה המיקרוסקופית בכל המקרים".

 

כך מדווחים עורכי המחקר החדש שפורסם בכתב העת. Annals of Internal Medicine לרוב נמצא קשר בין הפקקת, אוטם ריאתי ואוטם בסימפונות. יש לציין כי 10 מתוך 11 המטופלים קיבלו נוגדי קרישה למניעה (אף כי venous thromboembolism לא נחשד באף אחד מהחולים).

 

 

לידיעה >>

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007