הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

COVID-19: תסמיני עיכול נפוצים
24.3.20

מחקר חדש שכללו יותר מ- 200 אנשים שקיבלו טיפול רפואי עבור COVID-19 מגלה שכמעט מחצית מהנ"ל חוו תסמינים במערכת העיכול, כמו אובדן תיאבון ושלשול.

 

המטופלים היו בגיל ממוצע של 54.9 שנים, 107 גברים ו- 97 נשים. 99 או 48.5% - חוו תסמיני עיכול.

 

תסמיני העיכול העיקריים היו חוסר תיאבון (83 אנשים) ושלשולים (29). תסמינים אחרים כללו הקאות וכאבי בטן.

 

עורכי המחקר מציינים כי שבעה מהחולים לא סבלו מתסמיני נשימה אך חוו תסמיני עיכול. יתר על כן, תסמיני העיכול הלכו והחמירו ככל שחומרת ה- COVID-19 עלתה.

 

בסך הכול, נראה היה כי אנשים ללא תסמיני עיכול היו בעלי סיכוי גבוה יותר להתאושש מהמחלה ולהשתחרר מבית החולים, בהשוואה לאנשים עם תסמיני עיכול (יחס של 60% ל- 34.3%).

 

 
 

לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007