הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

פרופ' דרור מבורך: "הטיפול שלנו עשוי לסייע לחולי קורונה"
11.2.20

מספר החולים שמתו כתוצאה מסיבוכי הנגיף קורונה עקף אתמול את מספר מקרי המוות מהנגיף סארס ב־2003, והגביר את החששות מהגעת המגפה לישראל. עם זאת, ייתכן שלישראלים יש כרית ביטחון מפתיעה בדמות חברה שעד היום לא סיפקה יותר מדי סיבות לשמחה - לפחות לא למשקיעים בבורסת תל אביב. לדברי פרופ' דרור מבורך, מייסד אנלייבקס(2,845.02.43%הוסף לתיק האישי) (Enlivex) המשמש גם כמדען הראשי של החברה, הטיפול שהיא פיתחה, ואשר נמצא בשלבים קליניים ראשוניים, עשוי להתאים לסובלים מסיבוכי הקורונה. להשיב אותה כמה שנים לאחור מבחינה כלכלית, וזה משרת כמה מעצמות.

 

"המאמר הראשון על קורונה, שפורסם באחרונה בכתב העת הרפואי הנחשב "לנצט", הראה כי כל החולים שאושפזו בטיפול נמרץ כתוצאה מהנגיף סבלו מסערה ציטוקינית שהובילה לקריסת מערכות", מסביר מבורך, שמכהן גם כמנהל מחלקה פנימית בבית החולים הדסה עין כרם. "הטיפול של אנלייבקס מיועד בדיוק לטיפול בתופעה הזו, ובאחרונה סיימנו ניסוי קליני, אם כי במספר קטן מאוד של חולים", הוא מוסיף.

 

 

 

 

 מאת סופי שולמן

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007