הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מנת חיסון בודדת מספקת הגנה מפני סרטן צוואר הרחם
11.2.20

מנת חיסון בודדת נגד human papillomavirus (HPV) מפחיתה באופן מובהק את הסיכון לתחלואה בצוואר הרחם, אלו ממצאיו של מחקר רטרוספקטיבי שפורסם בכתב העת Cancer. ה- CDC ממליץ באופן כללי על שתי מנות חיסון ללא מחוסנים בגילאים 9-14 ועל שלוש מנות חיסון למתחסנים בגיל מאוחר יותר.

 

במסגרת המחקר האמריקאי הושוו כמעט 67,000 בנות בגילאים 9-26 שקיבלו מנה אחת לפחות של החיסון נגד HPV עם 67,000 בנות שלא חוסנו.

 

השיעור המוערך של preinvasive cervical disease לאחר חמש שנים היה 2.65% בקרב הלא מחוסנות, בהשוואה ל- 1.62%, 1.99%, ו- 1.86% בקרב הללו שקיבלו מנה אחת, שתיים ושלוש מנות של החיסון, בהתאמה, בין הגילאים 15-19.

לאחר תקנון למשתנים מרובים, מנת חיסון אחת הפחיתה את הסיכון ב- 36%, שתי מנות, ב- 28%, ושלוש מנות ב- 34%.

 
 

לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007