הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- CDC מפרסם הנחיות לחיסון משושה חדש לתינוקות
11.2.20

ה- CDC פרסם הנחיות חדשות למתן חיסון משושה למניעת diphtheria, tetanus, pertussis, polio, Haemophilus influenzae type b, ו- hepatitis B (DTaP-IPV-Hib-HepB). החיסון Vaxelis, הניתן בשלוש מנות, אושר בשנת 2018 אך הוא צפוי לצאת לשוק בארה"ב רק בשנת 2021.

 

החיסון מיועד לתינוקות בגיל 2, 4 ו- 6 חודשים והוא מאושר עבור ילדים מגיל 6 שבועות עד 4 שנים.

 

החיסון נחשב כשלוש המנות הראשונות של החיסון DTaP, אין לתת מנה רביעית או חמישית של החיסון. יתר על כן, מנה רביעית של החיסון IPV להגנה מפני polio צריכה להינתן בנפרד ומנת בוסטר של Hib conjugate vaccine צריכה להינתן אף היא.

 

יש לציין כי ההופעה של חום גבוה הייתה נפוצה יותר בקרב המחוסנים בהשוואה למקבלי החיסון המחומש - DTaP-IPV/Hib (47% מול 34%).

 
 

לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007