הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

אפיון גנומי של של ה- 2019 Novel Coronavirus
11.2.20

ה- 2019-nCoV  הוא betacoronavirus  אנושי חדש, המשתמש ב-angiotensin converting enzyme II על מנת לחדור לתאים האנושיים.

 

החוקרים בודדו RNA נגיפי ישירות מה- bronchoalveolar fluid והשתמשו ב- reverse transcription להפקת DNA, לו בוצע ריצוף גנטי.

 

המחקר גילה קשר קרוב ל- SARS-like coronavirus (SL-CoV) מעטלפים, השייך ל- betacoronavirus genus של משפחת ה- coronavirus. הגנומים היו דומים ביותר מ- 99.9%. החוקרים קבעו כי ה- 2019-nCoV הוא Sarbecovirus subgenus של betacoronaviruses מ- clade 2, בעוד שה- SARS-CoV הוא clade 3 Sarbecovirus.

אף על פי שה- 2019-nCoV קרוב יותר ברמה הגנומית ל- SL-CoV מעטלפים, ה- receptor binding domain (RBD) שלו מדגים דמיון גדול יותר לזה של ה- SARS-CoV.

 
 

לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007