הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

אבקת התינוקות של J&J אינה מכילה אסבסט, ממצאים חדשים לבדיקה
5.11.19

 

מ- ג'ונסון וג'ונסון נמסר כי אבקת התינוקות - שבדיקת ה- FDA מצאה כי מכילה עקבות של chrysotile asbestos - לא הכילה ככל הנראה אסבסט. באמצע אוקטובר הסירה החברה מהמדפים כ- 33,000 בקבוקי אבקת תינוקות, לאחר תוצאות הבדיקות שערך ה- FDA.

 

 

כעת, מציינים ג'ונסון וג'ונסון כי 15 בדיקות נוספות שנערכו על אותו בקבוק אבקה נמצאו שליליות עבור המזהם, וכי 48 בדיקות שנערכו על אבקה אחרת מאותה אצווה, אישרו את התוצאות הללו. החברה ציינה כי שלוש דגימות שנערכו בתחילה היו חיוביות לאסבסט, אולם חקירה נוספת העלתה כי מזגן במעבדה שערכה את הבדיקות היה הגורם לזיהום.

 

 

לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007