הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חיסון נגד שחפת יעיל במעקב ארוך טווח
5.11.19

יעילותו של חיסון נגד שחפת למניעת מחלות קליניות החזיקה מעמד במשך יותר משלוש שנים, כך על פי הממצאים שהוצגו בכנס ה- 50 העולמי של האיחוד לבריאות הריאות ופורסמו בכתב העת New England Journal of Medicine.

בניסוי שנתמך על ידי התעשייה, למעלה מ- 3500 מבוגרים ללא HIV, בני 50 ומעלה, מאפריקה, עם זיהום סמוי ב- Mycobacterium, חולקו אקראית לקבל שתי מנות של החיסון המועמד M72 / AS01 E , או פלצבו, בהפרש של חודש. החיסון משלב שני אנטיגנים מסוג M. tuberculosis עם מערכת מסייעת.

 

במעקב ממוצע של 2.7 שנים, שחפת ריאתית פעילה התרחשה בשכיחות נמוכה יותר בקרב המחוסנים, בהשוואה לנבדקים שקיבלו פלצבו- 0.3 לעומת 0.6 מקרים פר 100 שנות אדם.

 

החוקרים מציינים כי ההנחיות של ארגון הבריאות העולמי לחיסונים חדשים נגד שחפת ממליצים על יעילות של לפחות 50% למשך שנתיים לפחות.

 

 

לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007