הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

עמותת מטופלי הקנאביס הרפואי לבג"ץ: "משרד הבריאות מנסה לבצע מחטף"
3.9.19

עמותת מטופלי הקנאביס הרפואי הגישה היום (ה') בקשה דחופה לבג"ץ לביטול מיידי של כל ההנחיות שהוציא היק"ר (היחידה לקנאביס רפואי במשרד הבריאות) למגדלי ויצרני הקנאביס הרפואי בישראל.

 

במסגרת ההנחיות הודיע היק"ר על תפיסת כל הקנאביס הרפואי ומוצריו אצל כל המגדלים, היצרנים והספקים; השחרור יתבצע רק לאחר שהיק"ר יוודא שהתוצרת אכן מיועדת ליעדים עליהם מצהירים הספקים. כל תוצרת שאינה מיועדת להימכר ואינה גודלה או יוצרה תחת התקינה החדשה - תושמד

 

  

 

 

 מאת צלי גרינברג


הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007