הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

אזהרה מפני השפעות המריחואנה על מוחות צעירים
3.9.19

המנתח הכללי (Surgeon General) האמריקאי מזהיר מפני ההשפעות השליליות של המריחואנה על התפתחות המוח בקרב צעירים ועוברים.

 

"אין מידה של שימוש במריחואנה במהלך ההיריון או גיל ההתבגרות הידועה כבטוחה. עד שיודע יותר בנוגע להשפעות לטווח הארוך, הבחירה הבטוחה ביותר לנשים הרות ולמתבגרים היא הימנעות מוחלטת משימוש במריחואנה."

 

שיעור הנשים ההרות שדיווחו על שימוש במריחואנה במהלך החודש הקודם הוכפל בין השנים 2002 ו- 2017 (מ- 3.4% ל- 7%). בשנת 2017, מעל ל- 9 מיליון צעירים בגילאים 12-25 ציינו כי השתמשו במריחואנה במהלך החודש הקודם.

 

המנתח הכללי ציין כי שימוש תכוף במריחואנה במהלך גיל ההתבגרות גורם לשינויים מוחיים הקשורים לזיכרון, ריכוז, קבלת החלטות ומוטיבציה. חשיפה עוברית קשורה להפרעות ב- endocannabinoid system ולידה במשקל נמוך.

 

 

 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007