הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

דאודורנט בחמישה שקלים: המהפכה שתזעזע את השוק ותוריד מחירים
8.8.19

מהפכה בשוק מוצרי הצריכה: משרד הבריאות יאפשר יבוא כמעט חופשי של מוצרי טואלטיקה וטיפוח לישראל. לידי TheMarker הגיע מסמך העקרונות החדש של משרד הבריאות לרפורמת התמרוקים, שממנו עולה כי משרד הבריאות, בגיבוי משרד ראש הממשלה, מייתר את הצורך באישור מוקדם לשיווק כל סוגי התמרוקים על ידי מחלקת התמרוקים במשרד הבריאות. יבואן מקביל לא יצטרך עוד להציג שרשרת אספקה מלאה (תיעוד של כל שלב בחיי המוצר, משלב הייצור במפעל ועד ההגעה לישראל), והיבוא לא יוגבל למדינות שהוגדרו עד כה כמוכרות לצורך אישור. במקום זאת, האחריות תעבור ליצרן או ליבואן. אם הרפורמה תעבור במתכונתה הנוכחית, מחירי מוצרי הטואלטיקה והטיפוח בישראל...

 

 

 

 

 מאת עדי דברת-מזריץ, מירב ארלוזורוב

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007