הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

אחרי טראומה של 16 שנה: משרד הבריאות סוף סוף מוריד את הידיים שלו מקרם הפנים שלכם
8.8.19

לפני כשבוע פסק בית המשפט השלום בתל אביב פיצוי של כ-300 אלף שקל לאישה שחיממה שעווה להסרת שיער ונכוותה קשות. בית המשפט חייב את היצרנים והמשווקים של השעווה ב-85% מסכום הפיצוי. 15% הנותרים הוטלו על גורם אחר - משרד הבריאות. "תפקידו של משרד הבריאות בטרם הענקת רישיון למוצר לערוך את הבדיקות המתאימות למוצר והמיכל שבו הוא ארוז", פסק בית המשפט, וחייב את המדינה בהשתתפות בנזק שנגרם לאישה. פסק הדין הטרי הזה מסביר את הרוח החדשה הנושבת ממשרד הבריאות: מהפך דרמטי ברגולציה על תמרוקים, ומעבר ממדיניות של "דבר לא ייכנס לישראל ללא אישורי, אני האחראי הבלעדי" - למדיניות הפוכה של "אני לא אחראי לדבר. הכל נכנס באופן...

 

 

 

 

 מאת מירב ארלוזורוב

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007