הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

קור שולץ אחרי הדו"חות: "החוזה שלי הוא ל-5 שנים, ואם יהיה צורך אשאר גם יותר"
8.8.19

"אני לא בחור שפורש לפני שהג'וב שלו מסתיים. החוזה שלי הוא ל-5 שנים, ואם יהיה צורך אשאר גם יותר. אני דווקא אוהב כשזה קשה", כך אמר מנכ"ל טבע קור שולץ לאחר פרסום דו"חות החברה לרבעון השני של השנה ולפיהם הרווח עלה על הציפיות אבל במקביל החוב גדל ב-100 מיליון דולר.

 

 

עוד אמר שולץ כי "כשלקחתי את התפקיד ידעתי שיש אתגר גדול בצד ההכנסות שיורדות, ושצריך יהיה לדחוף חזק כדי להשיק את התרופות החדשות - זה דבר נורמלי. ידעתי שצריך יהיה גם לעשות אופטימיזציה לעלויות ואלה יהיו האלמנטים המרכזיים. אבל לא ידעתי כמובן שיהיו חקירות כמו האופיואידים".

 

  

 

 

 מאת סופי שולמן

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007