הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- USPSTF אינו ממליץ לבצע בדיקות סקר לאיתור סרטן הלבלב
8.8.19

ה- U.S. Preventive Services Task Force אינו ממליץ לבצע בדיקות סקר לאיתור סרטן הלבלב בקרב מבוגרים א-סימפטומטיים המצויים בסיכון ממוצע. ההנחיות עולות בקנה אחד עם אלו שפרסם הכוח בשנת 2004.

 

ההמלצות אינן נוגעות למבוגרים המצויים בסיכון גבוה עקב סיבות גנטיות (לדוגמא, Peutz-Jeghers syndrome) או היסטוריה משפחתית של סרטן הלבלב. כוח המשימה ציין כי בעוד שתחלואה בסוכרת מגבירה את הסיכון לסרטן הלבלב, הסיכון הנלווה לתחלואה הנ"ל נמוך בהשוואה לגורמים אחרים, ולכן ההמלצות החדשות נוגעות גם לחולי סוכרת.

 

"מידע אפידמיולוגי מעיד כי הופעת סוכרת קשורה עם סיכון גבוה פי שמונה לחלות בסרטן הלבלב, אך יש צורך במחקרים נוספים על מנת להגדיר לחלוטין את האוכלוסייה הצריכה לעבור בדיקות סקר ומהי האסטרטגיה האופטימאלית לשיפור הטיפול ולהפחתת הסיכון לתופעות בלתי רצויות."

 

 

 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007