הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מסלול הכסף של טלגראס נחשף: השיטה, העדויות וסימני השאלה
9.7.19

ב־19 במרץ האחרון בשעה 14:42 בצהריים הסכר נפרץ. האחים עופר רחימה ורן בוגנים, חברים בכירים בזירת הסחר בסמים המקוונת הגדולה בישראל "טלגראס" שפעלה באמצעות אפליקציית טלגרם, שהיו עצורים זה שבוע, יצאו להפסקה, כל אחד בנפרד, מהחקירה המשטרתית במשרדי להב 433 בלוד. בוגנים, האח הצעיר (34), עישן קודם סיגריה בחוץ, ואז פגש את אחיו הגדול (49) רחימה (שם משפחתם שונה היות שרן משתמש בשם נעוריה של אמו).

 

 

 

 

 

 מאת עמיר קורץ

 
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007