הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מחלה מיקרו וסקולארית – גורם סיכון עצמאי לכריתה
9.7.19

מחלה מיקרו וסקולארית מגבירה את הסיכון לכריתת איברים – אפילו בהיעדר מחלת עורקים היקפית – אלו ממצאיו של מחקר חדש שפורסם בכתב העת Circulation.

 

במחקר נכללו כ- 126,000 נבדקים, 7% הציגו מחלה מיקרו וסקולארית בתחילת המחקר, 4% מחלת עורקים היקפית, 1% את שני המצבים והשאר אף אחד מהמצבים. לאורך מעקב של 9 שנים (חציון), שיעור ההיארעות של כריתת גפה תחתונה היה 1.2 פר 1000 שנות אדם. לאחר תקנון לסוכרת ומשתנים מתערבים נוספים, נמצא כי נבדקים עם מחלה מיקרו וסקולארית בלבד הציגו סיכון גבוה כמעט פי ארבע לכריתה, נבדקים עם מחלת עורקים היקפית בלבד הציגו סיכון גבוה פי 14, והללו עם שתי המחלות הציגו סיכון גבוה פי 23, בהשוואה לנבדקים ללא אף אחד מהמצבים. לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007